logo
Your professional website

albanian idols

TE REJAT ME TE FUNDIT NGA SHOWBIZI SHQIPTAR

a jane ndare me te vertete loredana dhe mozzik?!

Se fundmi ne rrjetet sociale qarkullonte nje lajm i cili beri buje,per ndarjen e ciftit te ri te showbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik.Asnjeri prej tyre nuk u shpreh kurre publikisht rreth ketij lajmi.Publikimi i albumit te pare te Loredanes dhe organizimi i nje feste ku u be dhe promovimi i tij,i beri bashke ciftin ku u shfaqen edhe duke kenduar e perqafuar me njeri tjetrin.Ky veprim mjaftoi per te hedhur poshte lajmin per nje ndarje mes ciftit,mirepo diten e djeshme kuptuam qe nuk e kishim pasur gabim.Si Loredana ashtu edhe Mozzik kane beri njeri tjetrin Unfollow ne Instagram.Kjo hedh poshte cdo dyshim dhe e pohon lajmin se me te vertet cifti simpatik e ne te njejten kohe prinderit e nje vajze,Hanes, jane ndare.


iNSTAGRAM

Connect your social networks to share all your public publications and latest news.
Butrint Imeri
Butrint Imeri
111Long time ago
6Long time ago
18Long time ago
8Long time ago
2Long time ago
6Long time ago
7Long time ago
7Long time ago
3Long time ago
2Long time ago
8Long time ago
Votoni duke komentuar për artistin më të mirë të verës 2019
Votoni duke komentuar për artistin më të mirë të verës 2019
3713Long time ago
Lorena Haliti
Lorena Haliti
8Long time ago
Kida
Kida
6Long time ago
Bieta Sulo
Bieta Sulo
7Long time ago
@diemxdiem këndon "Pa dashuri", këngën e @elvanagjataaaa , kolonën zanore të filmit @2gisht_mjalte @ermalmamaqiofficial @lyricalson
@diemxdiem këndon "Pa dashuri", këngën e @elvanagjataaaa , kolonën zanore të filmit @2gisht_mjalte @ermalmamaqiofficial @lyricalson
12Long time ago
Viola Spiro
Viola Spiro
2Long time ago
Alfio Rrotani 👼 Fatma Methasani
Alfio Rrotani 👼 Fatma Methasani
9Long time ago
Egli Tako
Egli Tako
6Long time ago
Ori Nebijaj
Ori Nebijaj
5Long time ago
Orinda Huta
Orinda Huta
6Long time ago
Elvana Gjata & Ermal Mamaqi
Elvana Gjata & Ermal Mamaqi
9Long time ago
Ledri Vula
Ledri Vula
2Long time ago
Ronela Hajati
Ronela Hajati
6Long time ago
Luana Vjollca për Global Woman
Luana Vjollca për Global Woman
9Long time ago
Back to top